تاریخچه:
گروه انبوه سازان آفتاب ازسال ۱۳۸۷کارخودرادرزمینه ساخت وساز رسماًآغازکرد.این گروه به مدیریت آیت ا…عِوضی جمالی ومهندس محمددبیری اداره می شود.این مجموعه بابهره گیری ازکادری متخصص ومجرب فعالیت خودرادنبال می کندکه علاوه بردانش فنی،مشتری مداری راسرلوحه اصلی کارخویش قرارداده است.
این مجموعه در زمینه های مختلفی در صنعت ساختمان تخصص دارد همچون سرمایه گذاری ، تولید ، انبوه سازی ،مشارکت درساخت، مشاوره و خدمات دیگر تخصص دارد . این مجموعه با تکیه بر مدیران و پرسنل متخصص و با تجربه خود تاکنون موفق به تکمیل و بهره برداری رساندن از پروژه های  گوناگونی شده است .
آقایان دبیری_عِوضی وصفرزاده  با عنایت و لطف پروردگار متعال و با تکیه بر اعتباری چندین ساله خود در صنعت ساختمان توانسته اند این مجموعه را جزء بهترین مجموعه های ساختمانی شهرشیراز قرار دهند .

رسالت وهدف ما در امر ساختمان سازی به این صورت ترسیم شده است که
به کیفیت ساخت و طراحی پروژه های خود توجه خاصی داریم و به طور کلی تمامی کسانی را که همیشه به دنبال بهترین ها هستند مورد توجه قرار داده ایم . دیدگاه این مجموعه ، ایجاد یک بازار رقابتی سالم و در کنار عالترین کیفیت ساخت و خدمات پس از فروش است . به دلیل دارا بودن سهم عمدهای از بازار مسکن هدف این مجموعه بالا بردن کیفیت استاندارد های ساخت و ساز است . هدف ما این است که یک قدم از رقبای خود جلوتر باشیم تا اینکه در صنعت ساختمان پیشرو باشیم . سیاست ما توجه دائم به خواست خریداران و برآوردن نیاز های آنهاست تا در خواست خریداران را برای واحد های گسترده و با کیفیت عالی افزایش دهیم .مجموعه ما افتخار این را دارد که توانسته در صنعت ساختمان فعالیت مثمر ثمری را داشته باشد و تا کنون توانسته است پروژه های گوناگونی را ، اجرا و تکمیل نماید
 شرکت ساختمانی انبوه سازان آفتاب
یکی از معتبرترین و موفق ترین شرکت های ساختمانی با تجربه ی تخصصی و با مالکیت صد در صد خصوصی است که تاکنون بیش از ۳۰ پروژه عظیم ساختمانی را با موفقیت به انجام رسانده است. از جمله این مجتمع ها می توان به مجتمع های  مسکونی سپنتا، مجتمع مسکونی سنا ، این گروه باهمکاری طراحان مشاوران پیشتاز  شهرتی کم نظیر در زمینه ی کیفیت و پایداری در استاندارد برتر ساختمان کسب کرده و بر محدودیت زمان و بودجه فائق آمده است. تأکید مستمر بر استفاده مطلق از بهترین مصالح ساختمانی، دارا بودن آزمایشگاه کنترل کیفیت و همچنین بهره گیری از دانش کارشناسان مجرب، این شرکت را همواره به سوی ایجاد و حفظ کیفیت برتر پیش برده است.
شماره تماس مدیران
مهندس محمد صفرزاده :  ۰۹۱۷۹۸۰۶۲۴۸  مهندس محمددبیری:  ۰۹۱۲۶۳۵۷۵۸۲
آیت ا…عِوضی: ۰۹۱۷۷۰۵۵۶۱۹